Kamera Sistemleri

04-tabs-toggles-img17

Network Teknolojileri

Günümüz güvenlik teknolojilerinde network kameralar (IP) 4K çözünürlük sunmaktadır.

Network kamera projelendirmelerinde fiber optik çözümler ve kablosuz görüntü aktarma imkanı sunuyoruz. Network alt yapı projelendirmesi uzman ekibimiz tarafından ağ yapılandırması sağlanıp, montaj ekibimiz tarafından projeye uygun uygulama işlemi gerçekleştirilir.

DEVAMI

IP Kamera & AHD (Analog Kamera) Farkları

IP Kameralar, network üzerinden çalışan local ağ içerisinde NVR ( Network Video Record)  kaydedici cihazlara kayıt yapabilen kablolu yada kablosuz olarak ta kullanılabilirler. IP kameralara direk olarakta bilgisayar yada mobil cihazlarınızdan da client yazılımları ile direk olarak bağlanabilirsiniz ve kayıt yaptırabilirsiniz. Network kameralar 1MP, 1,3MP, 2MP, 3MP, 4MP, 5MP, 8MP, 12MP çözünürlük imkanı sunmaktadır.

 Analog HD Kameralar,  analog (TV & CCTV) koaksiyonel kablo alt yapısını kullanarak 720p & 1080p çözünürlükte görüntü elde edebilen gelişmiş bir teknolojidir. AHD teknolojisi 2014 yılı duyurulan analog hd teknolojisidir. Tercih edilmesinin en önemli sebebi eski analog cctv alt yapı kablo sistemi kullanmasıdır. Eski DVR cihazları ile AHD DVR cihazlarını değiştirilmesi ve AHD kamera sisteminin stabil çalışmasının yanı sıra diğer bir avantajı da, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden mevcut kameralarınızı AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi yeterlidir. Bu nedenle mevcut güvenlik sisteminizin AHD teknolojisine geçirilmesi oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilmektedir.

IP kamera kullanım alanları

  • Şehir çevre güvenliği,
  • Fabrika çevre & üretim bölümleri,
  • Antrepo çevre güvenliği, depolama alanları & doldur – boşalt alanları,
  • Kurum ve holding binaları,
  • Konuk site çevre güvenliği,
  • Otopark,
  • Resmi Kurumlar
  • Plaka okuma sistemleri,

Güvenlik kamera projelerinde yüksek teknolojiler sunan bir çok markanın satış ve teknik servis desteğini veren firmamız sizlerinde projelerine & hazır olan sisteminizdeki sorunlarınıza destek vermekteyiz.

KEŞİF & PROJELENDİRME

PROFESYONEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Keşif yada teklif için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim …

TEKNİK DESTEK

PROFESYONEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ

IP kamera yada analog kameralarınızdaki sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Servis Formu …

Teknik Servis & Destek İçin İletişime Geçebilirsiniz